Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11. – 24.6.2018

Dne 13.6.2018 řešila hlídka MP Šumperk na autobusovém nádraží dva muže, kteří porušili obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla předána do správního řízení.

Téhož dne řešila hlídka MP Šumperk stejný přestupek v Sadech 1.máje. Přestupci byla  v tomto případě uložena bloková pokuta.

Dne 16.6.2018 řešila hlídka MP Šumperk na předzahrádce hotelu Grand muže, který verbálně napadal hosty. Věc byla po projednání předána do správního řízení.

Dne 17.6.2018 v 03,28 hod. bylo oznámeno ženou, že k ní do bytu dobývá její syn. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která pachatele zastihla na odchodu. Na místě bylo zjištěno, že tento muž poškodil dveře do bytu, na místo byla proto přivolána hlídka Policie ČR, která si věc na místě převzala.

Dne 17.6.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ul. 8.května dva muže, kteří porušili obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla předána do správního řízení.

Dne 17.6.2018 bylo oznámeno, že se po pěší zóně pohybuje polonahý muž, který  později vstoupil do kašny v Sadech 1.máje. Věc byla zadokumentována prostřednictvím kamerového systému, zjištěna totožnost muže  a událost byla předána do správního řízení.

Dne 20.6.2018 řešila hlídka MP Šumperk na nám. Republiky před provozovnou Blue Star muže za rušení nočního klidu hlasitým křikem. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 23.6.2018 zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který byl hledán Policií ČR, kam byl následně předán.

Dne 23.6.2018 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje dva mladistvé (chlapce a dívku), kteří byli v podnapilém stavu. Provedenou dechovou zkouškou byla u dívky zjištěna hodnota 0,29 a u chlapce 1,14 promile alkoholu v dechu. Oba byli převezeni na Obvodní oddělení Policie ČR, kde si je převzali zákonní zástupci. Věc byla následně předána správnímu orgánu a oznámena orgánu sociálně právní ochrany dětí a mládeže.

Dne 23.6.2018 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v rámci festivalu Hudba bez hranic.

V 6 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 25.6.2018 11:08:36 | přečteno 280x | hrachovina
load