Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11. – 17.2.2019

Dne 15.2.2019 v 01,13 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody oznámení, týkající se vzájemného fyzického napadení v bistru Antalya Kebab. Na místě byli zjištěni tři muži, z nichž dva byli zraněni a následně ošetřeni v nemocnici. Účastníci incidentu byli poučeni, že věc bude předána do správního řízení.

Dne 16.2.2019 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 17.2.2019 v 06,18 hod. bylo oznámeno, že z bytu na ul. Erbenově někdo vyhazuje odpadky na ulici, přičemž došlo i poškození zaparkovaného vozidla. Věc byla zadokumentována a předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 11.2.2019 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční ženu, která porušila obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Vzhledem k tomu, že věc nebylo možno řešit v příkazním řízení, byla událost postoupena správnímu orgánu.

Ve čtyřech případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 21.2.2019 8:59:54 | přečteno 487x | hrachovina
load