Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11. – 17.2.2013

Dne 12.2.2013  bylo oznámeno mužem, že mu jeho přítelkyně odmítá vydat jeho osobní věci. Vzhledem k tomu, že šlo o dlouhodobější spory mezi nimi, které již šetří Policie ČR, byla věc předána Policii ČR a oznamovatel byl převezen na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Ve třech případech řešili strážníci MP Šumperk porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej. Ve dvou případech se jednalo o zprostředkování přechodu k jinému dodavateli energie a ve třetím případě šlo o prodej drogistického zboží. Věc byla řešena uložením blokových pokut, resp. postoupením do správního řízení.

Dne 15.2.2013 bylo oznámeno, že na ul. Kozinově nějaký mladík rozhazuje odpadkové koše. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která jej zadržela. Byla mu uložena bloková pokuta, koše uklidil.

Dne 16.2.2013 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,53 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 16.2.2013 v 01,50 hod. bylo oznámeno, že na ul. Lužickosrbské se nějaký muž pokouší strhnout ze zdi dešťový svod. Hlídka MP Šumperk na místě zadržela muže, který odcizil asi 3m dlouhý měděný dešťový svod. Věc byla zadokumentována a předána Policii ČR k dalšímu šetření.

Dne 16.2.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 17.2.2013 v 00,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který rušil noční klid hlasitým křikem. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 17.2.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže za znečištění veřejného prostranství. Věc byl předána správnímu orgánu.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi; jeden byl předán majiteli a druhý byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 19.2.2013 9:15:41 | přečteno 720x | hrachovina
load