Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11. – 17.11. 2013

Dne 11.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který porušil obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholu na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Ve dnech 11. a 16.11.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 14.11.2013 byl zjištěn únik provozních kapalin ze zaparkovaného motorového vozidla na ul. Jesenické. Na místo byli přivoláni hasiči, kteří provedli dekontaminaci a věc byla předána správnímu orgánu k dalšímu opatření.

Dne 14.11.2013 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově ženu, která byla osobou hledanou Policií ČR. Zadržená žena byla předána na Obvodní oddělení Policie ČR.

Téhož dne byl na ul. 17.listopadu zadržen hledaný muž. Také on byl předán Policii ČR.

Dne 15.11.2013 v 15,18 hod. zadržela hlídka MP Šumperk v prodejně Penny Market muže, který se dopustil krádeže. Vzhledem k tomu, že odmítl prokázat totožnost, byl k jejímu zjištění předveden na Policii ČR, kde bylo zjištěno, že byl v posledních třech letech za podobný čin potrestán. Případ proto řeší Policie pro podezření ze spáchání trestného činu.

Tentýž pachatel byl zadržen téhož dne ve večerních hodinách za krádež v prodejně Kaufland. Byl proto omezen na osobní svobodě a opět předán Policii ČR.

Dne 15.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické ženu, která porušila obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 15.11.2013 bylo oznámeno, že na ul. Tylově leží na zemi zřejmě podnapilý mladík. Na místo byla přivolána ZZS, která jej po ošetření zavezla do místa bydliště.

Dne 17.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Ed. Beneše muže za znečištění veřejného prostranství – rozbil skleněnou láhev. Byla mu uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.11.2013 15:08:08 | přečteno 676x | hrachovina
load