Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11. – 17.1.2016

Dne 12.1.2016 bylo oznámeno, že ve vestibulu nádraží ČD napadá nějaký muž jiné osoby. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo byl útočník zajištěn a předán přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 13.1.2016 řešila hlídka MP Šumperk muže, který v pivnici Kotelna na ul. Temenické rozbil skleněnou výplň okna. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 15.1.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. ČSA muže, který porušil obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 15.1.2016 bylo oznámeno, že na ul. Bludovské se vzájemně napadají dva muži. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo bylo zjištěno, že na jednom ze zaparkovaných vozidel je ulomeno zpětné zrcátko a dále byl poškozen kontejner na papír. Oba muži byli vzápětí zadrženi na ul. Zábřežské a předáni Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 16.1.2016 nalezla hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, zraněného v obličeji. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 16.1.2016 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Byla řešena jedna krádež v obchodě.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.1.2016 13:40:53 | přečteno 673x | hrachovina
load