Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10.7 – 16.7.2017.

Dne 10.7.2017 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Rossmann na ul. Hl. třída, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních 3 letech potrestán, byl proto předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 10.7.2017 řešila MP Šumperk na ul. Jesenická u parkoviště vedle židovského hřbitova muže, který v místě prodával ovoce a zeleninu, aniž měl zaplacený zábor veřejného prostranství. Dále bylo zjištěno, že má nekalibrovanou váhu. Věc byla zadokumentována a následně postoupena na odbor živnostenský k projednání.

Dne 11.7.2017 řešila MP Šumperk na ul. Vrchlického a Lidická znečištění pozemní komunikace ( vysypaný makadam ). Původci byla udělena bloková pokuta.

Dne 12.7.2017 byla v 16.14 hod. přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše do prodejny Albert, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních 3 letech potrestán, byl proto předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 12.7.2017 byla v 19.10 hod. přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše do prodejny Albert, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních 3 letech potrestán, byl proto předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 14.7.2017 byla přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Temenická do prodejny Albert, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních 3 letech potrestán, byl proto předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dále byla řešena 1 krádež v obchodě

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 17.7.2017 11:57:56 | přečteno 389x | hrachovina
load