Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10. – 16.6.2013

Dne 13.6.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk v Sadech 1.máje veřejný pořádek při sportovní akci Na kole dětem.

Dne 13.6.2013 bylo oznámeno, že na ul. Erbenově před vchodem do domu je vosí roj. Událost byla předána Jednotce sboru dobrovolných hasičů, kteří zajistili jeho odstranění.

Dne 14.5.2013 se zúčastnili strážníci MP Šumperk v areálu Střediska volného času Doris Šumperk preventivní akce „Na kole do školy bezpečně – 2013“, pořádané pro žáky základních škol.

Dne 15.6.2013 provedla hlídka MP Šumperk převoz agresivní podnapilé ženy do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,68 promile alkoholu v dechu.

Dne 15.6.2013  řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově muže, který neuklidil exkrementy po svém psu. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 15.6.2013 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Temenické  rušení nočního klidu hlasitou hudbou. Vzhledem k tomu, že se jednalo o opakovanou událost, byla věc předána správnímu orgánu.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.6.2013 10:11:51 | přečteno 879x | hrachovina
load