Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10 - 16.3 . 2014

Dne 11.3.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Dobrovského v areálu bývalé cihelny muže, který opaloval elektrické kabely. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 11.3.2014 bylo oznámeno z baru Opera, že se v provozovně vzájemně napadají 3 muži. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk společně s hlídkou Policie ČR. Po příjezdu na místo již k ničemu nedocházelo. Jeden z účastníků byl převezen na ošetření do nemocnice, věc byla zadokumentována a  předána správnímu orgánu.

Dne 13.3.2014 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, ležícího na zemi. Stěžoval si na bolesti zad, byl proto přivolanou ZZS převezen do nemocnice na ošetření.

Dne 14.3.2014 ve 20,30 bylo oznámeno, že na ul. Jesenické u baru Markéta leží na zemi muž a není schopen vstát. Muž  hlídce MP Šumperk sdělil, že je diabetik a udělalo se mu nevolno. Na místo byla přivolána ZZS, která jej ošetřila.

Dne 15.3.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Dne 15.3.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody ženu, která byla osobou hledanou Policií ČR. Tato žena byla proto předána na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 17.3.2014 15:27:19 | přečteno 585x | hrachovina
load