Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10. – 16.2. 2014

Dne 10.2.2014 řešili  strážníci MP Šumperk na ul. Jesenické muže za znečištění veřejného prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Obdobný případ, tedy znečištění veřejného prostranství, tentokrát na Hlavní třídě, byl řešen i dne 11.2.2014. Také v tomto případě byla věc řešena uložením blokové pokuty.

Dne 12.2.2014 ve 23,05 hod. řešili strážníci MP Šumperk muže za rušení nočního klidu na ul. Radniční. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 14.2.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Dne 15.2.2014 oznámila mladá žena, že v bytě na ul. 8.května došlo k napadení její matky bývalým manželem, který ji měl udeřit do obličeje a způsobit zranění. Hlídka MP Šumperk přivolala na místo ZZS, která ženu převezla do nemocnice a věc byla na místě předána Policii ČR k dalšímu šetření.

Byly řešeny  4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.2.2014 8:08:17 | přečteno 749x | hrachovina
load