Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10. - 16.11.2014

Ve dnech 10. a 15.11.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 11.11.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově ženu a muže za porušení  obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 15.11.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který byl hledán Policií ČR. Muž byl proto předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl umístěn do odchytového kotce.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.11.2014 11:17:59 | přečteno 508x | hrachovina
load