Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1.8 – 14.8.2016

Dne 2.8.2016 řešila MP Šumperk na ul.Hl.třída muže, za neoprávněný zábor veřejného prostranství reklamní cedulí. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 4.8.2016 řešila MP Šumperk na ul.Hl.třída muže, který poškodil vysazenou zeleň ve květináčích. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 6.8.2016 řešila MP Šumperk na ul.Temenická ženu, která  neoprávněně odložila odpad na zahradu svého bývalého manžela. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 7.8.2016 řešila MP Šumperk na ul.Vítězná v prodejně Kaufland muže, který odcizil nějaké zboží. Lustrací přes PČR bylo zjištěno, že muž byl již za takový čin pravomocně potrestán, proto byl omezen na osobní svobodě a následně převezen na OO PČR Šumperk k dalšímu opatření.

Dne 8.8.2016 řešila MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který porušil vyhlášku města č.4/2013 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 9.8..2016 zadržela MP Šumperk na ul.Hl.třída u OD Jednota ženu, která jela na jízdním kole v podnapilém stavu. Při projednávání celé záležitosti fyzicky napadla zasahujícího strážníka MP a následně také příslušníka policie ČR. Celou záležitost si převzala na místě PČR k dalšímu šetření.

Dne 10.8.2016 v době od 16.00 - 20.30 hod. zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách Tyršova stadionu, při konání fotbalového utkání.

Dne 13.8.2016 oznámila na MP žena, že jejího postiženého syna dlouhodobě fyzicky napadají dva mladíci. Věc byla na místě projednána s oznamovatelkou. Jelikož se jedná o osoby nezletilé, věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 13.8.2016 řešila MP Šumperk na ul.Temenická rušení nočního klidu hlasitě reprodukovanou hudbou z provozovny Zelený strom. Věc byla projednána s odpovědnou osobou, které byla uložena bloková pokuta.

Dne 13.8.2016 v době od 11.30 – 12.00 hod. zajišťovala MP Šumperk na ul.Jesenická veřejný pořádek a usměrňovala provoz, při konání cyklistických závodů.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 16.8.2016 14:20:16 | přečteno 545x | hrachovina
load