Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1. – 7.9. 2014

Dne 1.9.2014 řešila hlídka MP Šumperk volné pobíhání psa na ul. Kozinově. Přestupci byla uložena bloková pokuta.

Dne 4.9.2014 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 4.9.2014 řešila hlídka MP Šumperk muže, který kouřil na nádraží ČD. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 4.9.2014. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Čs. armády muže, který byl hledán Policií ČR. Zadržený muž byl předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 5.9.2014 v 09,15 hod. bylo oznámeno, že v zaparkovaném vozidle na ul. Jeremenkově onanuje muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, ve vozidle se však již nikdo nenacházel. Asi po třech hodinách se strážníkům podařilo dle získaného popisu pachatele zadržet na nám. Svobody. Vzápětí byl předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 6.9.2014 v 00,13 hod.  zadržela hlídka MP Šumperk na náměstí Svobody muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota s výsledkem 1,95 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 6.9.2014 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje 3 muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla jim uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 8.9.2014 9:51:31 | přečteno 663x | hrachovina
load