Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1. - 7.6.2015

Dne 4.6.2015 bylo zjištěno odcizení technického prostředku, který byl umístěn na vozidle na ul. Gen. Svobody. Věc byla proto předána Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 5.6.2015 se zúčastnili strážníci MP Šumperk Dne městské policie, ozbrojených a armádních složek, který pořádala Městská policie Prievidza na tamním letišti u příležitosti Mezinárodního dne dětí.

Dne 6.6.2015 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při konání Slavností města.

Dne 6.6.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově ženu, která odcizila nákupní vozík v prodejně Billa. Byla jí uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 9.6.2015 9:56:56 | přečteno 651x | hrachovina
load