Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1.-7.10. 2012


Dne 1.10.2012 bylo oznámeno, že jeden z obyvatelů  domu na ul. Fibichově rozbil sklepní okno. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo bylo zjištěno, že tento muž je psychicky nemocný, byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 2.10.2012 řešila hlídka MP Šumperk prodavačku, která prodala cigarety mladistvému, čímž se dopustila přestupku proti tabákovému zákonu. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 2.10.2012 řešila hlídka na ul. Lidické neoprávněný zábor veřejného prostranství reklamní tabulí. Přestupci byla uložena bloková pokuta, reklamní tabule byla odstraněna.

Dne 3.10.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Sadové muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl proto převezen na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 5.10.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Kaufland, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 6.10.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde se konalo hokejové utkání.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi; 1 byl převezen do útulku, 2 jsou dočasně umístěni v kotci na MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 8.10.2012 11:36:49 | přečteno 925x | hrachovina
load