Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1. – 6.1.2013

Dne 1.1.2013 ve 02,16 hod. bylo oznámeno, že na ul. Jesenické jdou 2 mladíci a vytahují silniční patníky. Mladíci (roč. 1993 a 1994) ze Zábřeha a Postřelmova byli zadrženi hlídkou MP Šumperk na místě. Na místo byla přivolána i hlídka  Policie ČR. Celkem bylo rozházeno 23 patníků po komunikaci. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Dne 3.1.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 5.1.2013 kontrolovala hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže jedoucího na jízdním kole bez předepsaného osvětlení. Při kontrole bylo zjištěno, že cyklista je v podnapilém stavu.  Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 1,69 promile alkoholu v dechu. Věc byla proto předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi; 1 byl následně předán majiteli, 2 byli odvezeni do útulku, 1 je umístěn v odchytovém kotci.

Ing. Zdeněk Dočekal,
ředitel MP

Vytvořeno 7.1.2013 14:25:17 | přečteno 803x | hrachovina
load