Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1. - 4.1.2015

Dne 1.1.2015 v 02,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk v ul. Pod Senovou muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,99 promile alkoholu v dechu. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 2.1.2015 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Kaufland muže, který zde poškodil zboží. Věc byla po zadokumentování předána správnímu orgánu.

Dne 3.1.2015 v 07,30 hod. bylo oznámeno, že někdo poškozuje dveře domu na ul. Žerotínově. Na místě strážníci MP Šumperk zadrželi muže, který násilně demontoval hliníkové lišty ze vstupních dveří, které chtěl později zpeněžit ve sběrných surovinách. Na místo byla přivolána Policie ČR a věc byla předána pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 3.1.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který odcizil v prodejně Penny Market zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl v posledních třech letech za takové jednání potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 3.1.2015 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli vráceni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.1.2015 13:56:59 | přečteno 804x | hrachovina
load