Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1. – 15.1.2017

Dne 4.1.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který porušil tržní řád, kterým je zakázán podomní prodej. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 14.1.2017 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže a ženu za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny celkem 4 krádeže v obchodě; ve 3 případech musela být věc postoupena do správního řízení, protože opisem z evidence přestupků bylo zjištěno, že se pachatel tohoto skutku dopustil opakovaně, tudíž nelze věc řešit uložením blokové pokuty.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.1.2017 8:11:53 | přečteno 565x | hrachovina
load