Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1. -14.12.2014

Ve dnech 1., 5. a 13.12.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 4.12.2014 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1. máje muže, za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 8.12.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. U sanatoria ženu za porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej na území města. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 11.12.2014 se strážníci MP Šumperk podíleli společně s Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Šumperk na likvidaci úniku provozních kapalin z motorového vozidla, ke kterému došlo na ul. Starobranské.

Dne 12.12.2014 v 03,28 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který byl podezřelý z řízení motorového vozidla pod vlivem alkoholu. Tento muž byl vyzván k provedení dechové zkoušky, kterou však odmítl. Rovněž se odmítl podrobit lékařskému vyšetření. Věc byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 3 byli vráceni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.12.2014 10:47:47 | přečteno 735x | hrachovina
load