Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 9. - 15.10.2017

Dne 10.10.2017 bylo oznámeno rušení nočního klidu hlasitým štěkotem psa v jednom z bytů na ul. Vrchlického. Věc byla projednána s majitelem a byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 14.10.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,39 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 14.10.2017 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Albert muže, který zde poškodil zboží. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 16.10.2017 11:57:06 | přečteno 385x | hrachovina
load