Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 7. – 20.8.2017

Dne 7.8.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Uničovské muže, který poškodil kontejner na elektroodpad. Věc byla zadokumentována a oznámena správnímu orgánu.

Dne 9.8.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vřesové muže, který zde provozoval nelegální sbírku. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 10.8.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické  chovanku, která uprchla z výchovného ústavu  Na Vyhlídce. Dívka byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 11.8.2017 Dne 14.6.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 11.8.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Banskobystrické muže, který  znečistil veřejné prostranství – rozebíral motorové vozidlo. Věc byla zadokumentována a oznámena správnímu orgánu.

Dne 11.8.2017 byla přivolána hlídka MP Šumperk k muži, který ležel na zemi na Hlavní třídě a stěžoval si na bolest v oblasti hrudníku. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 12.8.2017 řešila hlídka MP Šumperk v provozovně D 123 muže, který fyzicky napadl jiného muže. Napadený byl převezen do nemocnice a pachatel byl předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 15.8.2017 bylo na ul. B. Němcové zjištěno odcizené motorové vozidlo. Věc byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 17.8.2017 řešila hlídka MP Šumperk n aul. Husitské muže, který rušil noční klid hlasitou hudbou. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 18.8.2017 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje  chovanku, která uprchla z výchovného ústavu  Na Vyhlídce. Dívka byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Ve dnech 16. – 20.8.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek v rámci konání Mezinárodního folklorního festivalu.

Dne 20.8.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Zábřežské ženu za zanedbání úklidu po svém psu. Věc byla zadokumentována a oznámena správnímu orgánu.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

Bylo odchyceno 7 psů; 5 z nich bylo předáno majitelům a 2 byli předáni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 23.8.2017 9:42:39 | přečteno 308x | hrachovina
load