Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 4. - 10.9.2017

Dne 4.9.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který poškodil kontejner na elektroodpad. Tento muž byl následně předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 5.9.2017 bylo oznámeno mužem, že mu na ul. Prievidzské  někdo znečistil motorové vozidlo barvou. Na místě byl hlídkou MP Šumperk zjištěn pachatel znečištění. Jednalo se o muže, který z balkonu bytu vyhodil kbelík s barvou a znečistil jak vozidlo, tak chodník. Věc byla po zadokumentování předána do správního řízení.

Dne 5.9.2017 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Zemědělské muže, ležícího na zemi, který měl zranění na hlavě. Byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 6.9.2017 na základě oznámení zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který se pokoušel vniknout do zadního traktu prodejny Moravanka. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si převzala věc k dalšímu šetření.

Dne 8.9.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vrchlického 2 mladíky, kteří rušili noční klid hlasitým křikem. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

 
Vytvořeno 11.9.2017 13:51:39 | přečteno 266x | hrachovina
load