Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 29.5. – 11.6.2017

Dne 31.5.2017 řešila hlídka MP Šumperk na nám. Jana Zajíce oznámení týkající se obtěžování hlasitou hudbou z vinotéky U Jurije. Věc byla zadokumentována a předána ke správnímu řízení.

Dnech 1.6.2017 byla nalezena hlídkou MP Šumperk na ul. Balbínově zraněná podnapilá žena. Na místo byla přivolána ZZS a žena byla převezena do nemocnice.

Dne 2.6.2017 v noci zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže, který jel v podnapilém stavu na jízdním kole. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 1,74 alkoholu v dechu. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 3.6.2017 zajišťovali strážníci veřejný pořádek při Slavnostech města.

Dne 4.6.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické 2 chovanky, které uprchly z výchovného ústavu  Na Vyhlídce. Obě byly předány zpět do výchovného ústavu.

Dne 5.6.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově 2 muže, kteří se vzájemně napadali. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 8.6.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody opět uprchlou chovanku. Vzápětí byla předána Policii ČR.

Dne 8.6.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vřesové 2 muže, za porušení tržního řádu. Jednalo se o pouliční prodej. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne  10.6.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Anglické dívku a dva mladíky, kteří jeli v podnapilém stavu na jízdním kole. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 11.6.2017 ve  04,56 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické oznámení, týkající se rušení nočního klidu z provozovny Kabinet vín. Věc byla po zadokumentování předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.6.2017 8:17:54 | přečteno 422x | hrachovina
load