Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 27. 11. – 3. 12. 2017

Dne 2.12.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Banskobystrické muže, který řídil motorové vozidlo v podnapilém stavu. Tento muž opakovaně odmítl provedení dechové zkoušky i odběr biologického materiálu. Věc byla proto zadokumentována a předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 3.12.2017 řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu z provozovny Bar bar na ul. Radniční. Na místě byl pořízen videozáznam a věc byla předána do správního řízení.

Dne 3.12.2017 zjistila hlídka MP Šumperk, že na ul. Gen. Svobody je na komunikaci olejová skvrna, která dále pokračuje až na ul. Revoluční, kde končila pod odstaveným vozidlem. Na místo byli přivoláni příslušníci HZS, kteří tuto skvrnu zasypali sorbentem. Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

V Šumperku dne  4.12.2017
Ing. Zdeněk Dočekal,
ředitel MP
Vytvořeno 4.12.2017 15:20:02 | přečteno 265x | matusu
load