Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 26. 3. – 2. 4. 2018

Dne 27.3.2018 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 30.3.2018 bylo oznámeno ženou, že byla napadena mužem, když vstupovala do domu na Hlavní třídě. Tento se ji snažil natlačit do vchodu, to se mu nepodařilo a z místa odešel. Dle popisu se podařilo tohoto muže zachytit na kamerovém monitorovacím systému a dle osobní znalosti i ztotožnit. Věc byla předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu. Poškozená odmítla ošetření, hmotná škoda jí nevznikla.

Dne 31.3.2018 řešila hlídka MP Šumperk ženu za znečištění veřejného prostranství a současně i muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů v Jiráskových sadech. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Ve 2 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

V Šumperku dne  3.4.2018

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP


Vytvořeno 3.4.2018 15:51:30 | přečteno 381x | matusu
load