Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 20.3. – 2.4.2017

Dne 20.3.2017 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu proto uložena bloková pokuta.

Dne 20.3.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Holandské ženu, která se dopouštěla výtržností. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 4,03 promile alkoholu v dechu. Žena byla proto převezena na protialkoholní záchytnou stanici v Olomouci.

Dne 22.3.2017 byly hlídkou MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika zadrženy 3 chovanky, které uprchly z výchovného ústavu. Byly proto předány zpět do dětského domova.

Dne 23.3.2017 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže se zraněním hlavy. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 27.3.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Finské 6 osob, které porušily tržní řád. Tyto osoby nabízely formou podomního prodeje přechod k jinému dodavateli energií.  Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 30.3.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul.  Husitské muže, vylepoval plakáty mimo určená místa. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 31.3.2017 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Albert na ul. Dr. Beneše, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních 3 letech potrestán, byl proto předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 1.4.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,26 promile alkoholu v dechu. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 1.4.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě hledaného muže. Tento byl následně předán Policii ČR.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi;  1 byl předán majiteli a 2 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 3.4.2017 13:51:24 | přečteno 330x | hrachovina
load