Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 2. - 8.10.2017

Dne 2.10.2017 bylo oznámeno, že na ul. Jeremenkově leží na zemi muž, který si stěžuje na bolesti zad. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 4.10.2017 byl na ul. M.R.Štefánika nalezen hlídkou MP Šumperk čtyřletý chlapec, který se ztratil. Hlídce MP sdělil, jak se jmenuje a v součinnosti s Policií ČR byl zjištěn telefonický kontakt na jeho matku, které byl následně v pořádku předán.

Dne 5.10.2017 v 00,39 hod. bylo oznámeno, že v domě na ul. 17.listopadu je cítit plyn, pravděpodobně od sousedky.  Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která kontaktovala majitelku bytu. Byl zjištěno, že nebyl řádně uzavřen jeden z hořáků na sporáku a unikal  plyn. Sporák byl vypnut, byt byl odvětrán. Ke zranění ani škodám na majetku nedošlo.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi; 1 byl předán do útulku a 2. majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 10.10.2017 9:51:33 | přečteno 346x | hrachovina
load