Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 19. - 25.6.2017

Dne 21.6.2017 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Zadržený muž byl poté předán Policii ČR.

Dne 21.6.2017 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje 1 chovanku, která uprchla z výchovného ústavu  Na Vyhlídce. Zadržená dívka byla předána zpět do výchovného ústavu.

Dne 22.6.2017 bylo oznámeno, že na ul. Čajkovského leží na zemi zraněný muž. Hlídka MP Šumperk na místě zjistila, že muž je v podnapilém stavu a je zraněn na hlavě. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 22.6.2017 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivně bezpečnostní akce Den s IZS, konané na nám. Svobody.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 27.6.2017 9:18:20 | přečteno 374x | hrachovina
load