Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 15.5. – 21.5.2017

Dne 16.5.2017 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství.

Dne 17.5.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci „S bílou holí pro bílou pastelku aneb kafíčko potmě“, kterou organizovala Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých v Sadech 1.máje.

Ve dnech 17. – 18.5.2017 zadržely hlídky MP Šumperk postupně na několika místech celkem 10 chovanek, které uprchly z výchovného ústavu  Na Vyhlídce. Všechny byly předány buď přímo nebo prostřednictvím Policie ČR zpět odpovědným osobám.

Dne 21.5.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické ženu, která nejprve slovně a poté i fyzicky napadla jinou ženu. Věc byla zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.5.2017 11:33:38 | přečteno 376x | hrachovina
load