Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 12.-18. 6. 2017

Dne 14.6.2017 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla oznámena správnímu orgánu.

Ve dnech 12, 14. a 16.6.2017 zajišťovali strážníci veřejný pořádek při kulturní akci Šumperská nokturna.

Dne 15.6.2017 bylo oznámeno ženou, že ji v bytě na ul. Lidické napadá její manžel. Při tomto incidentu došlo i ke zranění jejího syna, který matku bránil. Na místo byla přivolána ZZS a Policie ČR, která si věc převzala.

Dne 16.6.2017 řešila hlídka MP Šumperk v Jiráskových sadech muže, který zde znečistil veřejné prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 17.6.2017 v 04,47 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše muže, který svým motorovým vozidlem způsobil dopravní nehodu na ul. Fialově. Tento muž odmítl provedení  dechové zkoušky i vyšetření na odběr krve. Věc byla předána na místě Policii ČR.

Dne 18.6.2017 zadržela hlídka MP Šumperk v Jiráskových sadech 2 chovanky, které uprchly z výchovného ústavu  Na Vyhlídce. Obě byly předány zpět do výchovného ústavu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni majitelům.

V Šumperku dne  19.6.2017

Ing. Zdeněk Dočekal,

ředitel MP

Vytvořeno 19.6.2017 11:46:24 | přečteno 316x | matusu
load