Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období 11. - 17.9.2017

Dne 14.9.2017 byl zjištěn na ul. Gen. Svobody před provozovnou Apsara zraněný muž, ležící na zemi. Byla přivolána ZZS, která jej převezla do  nemocnice na ošetření. Věc byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 14.9.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže a ženu za znečištění veřejného prostranství. Byla jim uložena bloková pokuta.

Dne 16.9.2017 spolupracovala MP Šumperk při zajištění veřejného pořádku v rámci cyklistického závodu v bývalé cihelně v Šumperku.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli předáni do útulku a 1 vrácen majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 18.9.2017 9:47:03 | přečteno 352x | hrachovina
load