Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ŠumpeRUN našel nový termín

šumperun

Všichni milovníci běhu o závod historickým centrem města Šumperka letos nepřijdou. Původní termín zhatila vládní opatření proti šíření nemoci covid–19. Organizátorům se ale podařilo najít nový termín druhého ročníku ŠumpeRUNu. Závod se tak uskuteční nově v neděli 13. září.


„Původně se nabízela až druhá polovina října, ale to se nám od začátku příliš nezamlouvalo, nakonec jsme našli vhodný termín v druhé zářijové neděli,“ říká Bohuslav Vondruška z organizačního týmu závodu. Na internetových stránkách najdou všichni zájemci aktualizované propozice, které ale zůstávají takřka nezměněné. „Všechny zaplacené registrace jsou v platnosti a automaticky se převádějí na nový termín,“ doplňuje kolega Honza Kostecký. Pokud některým závodníkům nový termín nevyhovuje, mohou využít bezplatného převodu registrace. Všechny informace jsou k dispozici zde.

Závod proběhne na začátku podzimní části sezóny. Závodníci tak mají čas celé léto natrénovat, aby na v ulicích města podali co nejlepší výkon. „Ti, kteří se těšili na závod v červnu, úplně zoufat nemusí, náplastí jim může být virtuální závod VirtualRUN, který se uskuteční první červnový týden,“ říká Michal Kleštinec z týmu ŠumpeRUN. K účasti v závodě stačí hodinky s GPS nebo chytrý telefon, zaběhnout trať a poslat pořadatelům záznam výkonu. Podrobnosti najdete zde.


šumperun2


Vytvořeno 13.5.2020 15:19:44 | přečteno 877x | singerova
load