Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperská sportoviště mají nový web

Logo - Šumperské sportovní areály

Podniky města Šumperka a.s. (PMŠ) spustily nové webové stránky, které postupně propojí všechny sportoviště, jež mají PMŠ ve svém vlastnictví nebo správě. Tedy krytý bazén Aquacentrum, letní Bratrušovské koupaliště, sportovní a rekreační areál Benátky, Tyršův stadion, Zimní stadion a tenisové kurty na Tyršově stadionu. Na stránkách se již nyní občané najdou základní informace o provozu letního koupaliště i krytého bazénu, včetně provozní doby nebo vstupného.

O vytvoření webu se postarali šumperští Janda Design (design stránek), SELECT SYSTEM (kódování stránek) a fotografiemi jej naplnil šumperský fotograf Marek Klenotič. Stránky naleznete na adrese www.sumperksportuje.cz

„Nový web se stane vstupní branou pro všechny Šumperáky i návštěvníky města, pokud si v Šumperku budou chtít jít zasportovat. Naleznou na něm základní informace o nejvýznamnějších místních sportovištích, o která se prostřednictvím PMŠ staráme. Již brzy bude na webu také dostupná rezervace a platba online za tenis nebo bazén, stejně jako dobíjení účtů pro stálé sportující, pro které chystáme i věrnostní slevy na vstupném,“ uvedl radní Michael Kohajda.

facebook AQ (002)

Bratrušovské koupaliště je již od 15. června v provozu, s omezením vycházejícím z aktuálních covidových pravidel a počasí. Stejně tak jsou v provozu tenisové kurty na Tyršově stadionu. Krytý bazén Aquatol bude do plného provozu včetně saun spuštěn od 1. září 2020. Hrací plochu zimního stadionu pak pokryje led na přelomu července a srpna.


Vytvořeno 23.6.2020 14:50:41 | přečteno 1796x | singerova
load