Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Strážníci zachránili lidem drahá kola

bike 975813 640

Zásah šumperských policistů uchránil dvěma občanům Šumperka nemalé prostředky, díky všímavosti strážníků nepřišli o svá drahá značková kola.

V sobotu 30. května kolem 14. hodiny si strážníci během služby v ulicích města povšimli v Jeremenkově ulici dvou volně odležených kol. Šlo o poměrně drahé bicykly značky Superior a Merida. „Strážníci se rozhodli zjistit, zda nejde o kola pocházející z trestné činnosti, proto kontaktovali policisty z Obvodního oddělení v Šumperku. Od nich zjistili, že se skutečně jedná o kola, která byla odcizena tři dny před jejich nalezením,“ popsal případ ředitel šumperských strážníků Jaroslav Janderka. Jízdní kola byla zajištěna Policií ČR, která je po provedení nezbytných úkonů předá původním majitelům.

Do statistiky městských srážníků přibyl také další případ zadrženého řidiče, který usedl za volant pod vlivem alkoholu. Všímavosti strážníků neunikl řidič motorového vozidla, na kterého strážníci narazili v Rooseveltově ulici v Šumperku. Alkohol u něj potvrdily tři po sobě následující dechové zkoušky.


Vytvořeno 5.6.2020 12:05:55 | přečteno 590x | singerova
load