Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starosta ocenil úspěchy motocyklového závodníka Jaroslava Coufala

DSC 0211

Starosta města Šumperka Zdeněk Brož přivítal na radnici úspěšného motocyklového závodníka v enduru Jaroslava Coufala. Jaroslav Coufal je manažerem Enduro teamu Coufal a se svou manželkou Milenou a členy teamu pořádají na Šumpersku republiková i evropská mistrovství v enduru. Pan Coufal je sám velmi aktivním závodníkem a na kontě má již řadu ocenění.

Závodní kariéře se pan Coufal věnuje od roku 1993. Během své kariéry závodníka posbíral řadu ocenění a titulů. Nejinak tomu bylo i letos, kdy v seriálu Mistrovství České republiky Cross country OPEN 2014  získal v kategorii 80 Open titul vícemistra. Je to již třetí pohár v řadě za sebou od roku 2012, kdy v MČR II kategorii E1 se stal vítězem.

Kromě aktivního závodění se pan Coufal spolu se svým teamem věnuje i pořádání závodů enduro přímo v našem regionu. Republikové šampionáty zde pořádají již od roku 1994 až dosud. Organizování závodů se pan Coufal se svým teamem věnuje tedy už 20 let. Na kontě enduro teamu je 10 uspořádaných mistrovských závodů v klasickém enduru, 1 Mistrovství Evropy a 1 Cross country, které se konalo letos v květnu na Rapotínské Stráni – za což obdrželi poděkování od Českomoravské asociace motocyklového sportu.

Díky jeho zkušenostem, organizačním schopnostem a nadšení pro tento sport se město Šumperk vrylo do podvědomí široké motoristické veřejnosti.

Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.


DSC 0209, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 4.12.2014 10:38:32 | přečteno 1714x | hrachovina
load