Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Srpnová část Hry civilní ochrany

Červencová otázka byla – Kolik barev je na dopravní značce „Konec stezky pro cyklisty a chodce“ ? Úplná správná odpověď – Tři, odpověď je ve vývěsce civilní ochrany na ulici Husitská v Šumperku. Doplnění k odpovědi. Jde o barvy modrou, bílou a červenou. Cyklisté a chodci by měli tuto značku znát a respektovat, neboť oznamuje konec jejich silničního privilegia. Pro srpen je vyhlášena tato otázka – Při situaci civilní ochrany lze vyhlásit krizový stav a poté omezit zásobování. Jaký je při tom omezení limit pro nákupu soli, při jednom nákupu jedním nakupujícím ? Tři správné nejrychlejší odpovědi, zjištěné v některé z vývěsek civilní ochrany v Šumperku, a sdělené SMS, mailem, poštou, atd. Jiřímu Skrbkovi, Město Šumperk, bezpečnostní rada, budou odměněny.

Vytvořeno 10.8.2012 11:04:20 | přečteno 1814x | matusu
load