Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěžte se Slavnostmi města Šumperka

Logo města Šumperka

Po celých dvanáct dní od pondělí 12. května budete moci soutěžit o ceny na našem webu. Najdete tam tři otázky související s historickou událostí, kterou Slavnosti města Šumperka každoročně na přelomu května a června připomínají.

Soutěž bude probíhat formou vědomostního kvízu se třemi otázkami z historie tzv. Šumperského sněmu“,  upřesnila Martina Holubcová, referentka oddělení kultury a vnějších vztahů šumperské radnice. „Soutěžící přímo na internetových stránkách města vyberou odpovědi ze tří možností, vyplní své jméno a kontaktní údaje. V pondělí 25. května proběhne losování. Vylosovaní šťastlivci si budou moci převzít ceny v informačním stánku města Šumperka přímo na Slavnostech města Šumperka, které se letos uskuteční v sobotu 31. května 2014“, doplnila Holubcová.

Soutěžící se mohou těšit na 4 poukazy na 1 denní skipas Ski areál K3 sport Kouty nad Desnou, poukaz v hodnotě 300,-- Kč do Restaurace Opera, 2 permanentky vždy v hodnotě 250,-- Kč od Aqua centrum Šumperk, poukaz v hodnotě 250,-- Kč do obchůdku Rozmarýnek, 2 poukazy vždy v hodnotě 220,-- Kč do kavárny PředMěstí, poukaz na tisk fotoplakátu 100x70 cm od firmy Printima, 3 poukazy na dvě volné vstupenky do expozice Čarodějnické procesy, 3 poukazy na dvě volné vstupenky na radniční věž, knihu o sportu, tričko Slavnosti města, oplatky Malá Vídeň a čajovou pohlednici.

„Ti, kteří nevyhrají, nemusejí zoufat, přímo na Slavnostech města Šumperka bude probíhat soutěž pro děti, ale i dospělé, kdy soutěžící budou plnit pět dovednostních úkolů, např. střelba z luku, ostrostřelecká soutěž, čarodějnická skládačka atd. Soutěžní kartičky s vyznačením absolvování všech disciplín budou slosovatelné o další zajímavé ceny. Vítězové budou vylosováni a vyhlášeni v 17:00 hod. na hlavním pódiu přímo v parku“, doplnila na závěr Holubcová.

Vytvořeno 6.5.2014 9:29:30 | přečteno 1227x | hrachovina
load