Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěžte se Slavnostmi města Šumperka a vyhrajte zajímavé ceny

Soutěž logo

Od pondělí 20. května budete moci po celých deset dní soutěžit zde na webu města Šumperka. Najdete zde tři otázky související s historickou událostí, kterou Slavnosti města Šumperka každoročně první víkend v červnu připomínají.

„Soutěž bude probíhat formou vědomostního kvízu se třemi otázkami z historie tzv. Šumperského sněmu,“ upřesnil Bohuslav Vondruška, referent oddělení kultury a vnějších vztahů šumperské radnice. „Soutěžící přímo na internetových stránkách města vyberou odpovědi ze tří možností, vyplní své jméno a kontaktní údaje. V pátek 31. května proběhne losování. Vylosovaní šťastlivci si budou moci převzít ceny v informačním stánku města Šumperka přímo při Slavnostech města Šumperka, které se letos uskuteční v sobotu 1. června 2013“, doplnil Vondruška.

Soutěžící se mohou těšit na dva dárkové balíčky od Pivovaru Holba, poukazy na skipasy do Ski areálu Kraličák na sezónu 2013/14, dva poukazy na vstupenky na Revival Invazi, poukazy na volné vstupenky na Klášterní hudební slavnosti,  dva poukazy na dvě volné vstupenky na film Šmejdi do Kina Oko, pět poukazů na dvě volné vstupenky do expozice Čarodějnické procesy, poukaz na koláč nebo pohár v kavárně PředMěstí a CD skupiny Dead Pope’s Company, která odpoledne na Slavnostech vystoupí.

„Ti, kteří nevyhrají, nemusejí zoufat, přímo při Slavnostech města Šumperka bude probíhat soutěž pro děti, ale i dospělé, během které soutěžící budou plnit pět dovednostních úkolů, např. přetahování lanem, házení podkov, vázání uzlů. Soutěžní kartičky s vyznačením absolvování všech disciplín budou slosovatelné o další ceny. Vítězové budou vylosováni v 17:00 hod. a vyhlášeni o půl hodiny později spolu s předáním cen v soutěži o plakát slavností a výtvarné soutěže šumperských mateřských a základních škol“, řekl na závěr referent šumperské radnice.

Více informací naleznete zde (od 20. do 30. května).

Vytvořeno 17.5.2013 9:43:57 | přečteno 1319x | hrachovina
load