Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Služba UtilityReport pomáhá stavebníkům v Olomouckém kraji

Olomoucký kraj nyní nabízí svým občanům novou bezplatnou službu UtilityReport, která má za cíl zjednodušit agendu spojenou s procesem vyjádření k existenci sítí. Pomocí webové aplikace může žadatel podat žádost o vyjádření k existenci sítí všem relevantním správcům inženýrských sítí prostřednictvím jednoho formuláře.

Přístup k aplikaci UtilityReport naleznou žadatelé ze Šumperka na webových stránkách: http://cz.mawis.eu/olomoucky-kraj/. Žadatel je v aplikaci systematicky veden k vyplnění formuláře pro vytvoření žádosti o vyjádření k existenci sítí. Žadatel na základě vyplněného formuláře rozešle elektronickou žádost všem relevantním správcům inženýrských sítí, kteří tento způsob doručení prostřednictvím služby UtilityReport umožňují.

Pro ostatní správce, kteří zatím neumožňují příjem žádostí prostřednictvím služby UtilityReport elektronickou formou, jsou vygenerovány soubory PDF pro možnost vytištění a doručení poštou. Aktuální seznam relevantních správců najde žadatel přímo v aplikaci.

Služba UtilityReport je pro žadatele rychlým a bezplatným řešením, jak podat žádost o vyjádření k existenci sítí správcům inženýrských sítí tak, aby nikdo nebyl opomenut a aby žádosti jednotlivým správcům nebyly odesílány nadbytečně.

K podání žádosti postačí připojení k internetu a běžný webový prohlížeč. Ovládání je jednoduché a aplikace je doplněna nápovědou pro jednotlivé kroky. Více informací o službě a dalších připojených městech se dozvíte na http://cz.mawis.eu/sluzby/e-utilityreport/.

Provozovatelem služby UtilityReport je společnost HRDLIČKA.

UtilityReport – Elegantní řešení pro podání žádosti o vyjádření k existenci sítí.

Vytvořeno 21.7.2016 10:47:35 | přečteno 1961x | hrachovina
load