Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sedmé výročí

Coby kurz, kde se neplatí tradičně kurzovné, se odehrálo  setkání civilní ochrany s názvem Zdravotnická první pomoc 2014. Zúčastnit se  mohl každý, kdo si chtěl upevnit kvalifikaci pro lidskost. Snad není na světě a s civilní ochranou tak zle. Bylo možné se potěšit nad zájmem příjemného  počtu lidí dobré vůle. Při jiných akcích sledovaná nepodstatná globalizační kritéria nebyla důvodem pro zjišťování přesných čísel. Konkrétně se však za podílnictví na setkání musí poděkovat Střední zdravotnické škole v Šumperku, firmě RELAQUA ze Šumperka a dobrovolníkům civilní ochrany Města Šumperka. Radost přineslo studium anonymních anket s kladnými i opačnými názory účastníků. Názory vyjádřené s odstupem pomáhají v pátrání po skutečnosti. Právem si někteří stěžovali na neukojený zájem o informace a praktické zkoušky z důvodu časového. Proto bude zdravotnické první pomoci věnován i program zábavy na základně civilní ochrany Luže v Šumperku. Chvíle pohody si bude možné užít v sobotu 14. června odpoledne.

Ing. Jiří Skrbek
bezpečnostní rada
Vytvořeno 17.3.2014 13:55:35 | přečteno 925x | hrachovina
load