Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sára Saudková & Armáda spásy

Na první pohled neobvyklé partnerství aktérů v nadpisu. Hlubší pátrání vede ke zjištění určitých  zajímavostí a jistých vztahů k okresu Šumperk. Odpovídali na minulou otázku Hry civilní ochrany ve vývěsce u rozcestí Husitská Kozinova , že „bezdomovectví vás změní k nepoznání“. Zvláště Armáda spásy o tom něco ví. Jestli se v pondělí zdá, že na ulici mně bude lépe, tak v neděli už ten pocit nemusí být stejný.. V září mají vývěsky inovovaný obsah, což je signalizováno jinými „třepetalkami“. Jedna vývěska obsahuje, mimo jiných informací, způsoby a prostředky pro vyhlašování varovného signálu VŠEOBECNÁ VÝSTRAHA. Je to tam uvedeno správně? Toť otázka do dalšího kola Hry.

Sumář adres v Šumperku ke zjištění odpovědi:  rozcestí Husitská Kozinova a Bludovská Langrova, výlohy Olomoucká 2 a u čistírny u hlavní pošty, konzumy Hruška na Uničovské a náměstí Republiky. Odpovědi na novou otázku Hry civilní ochrany se sbírají a možná odměna se vydává na adrese – radnice, náměstí Míru 1, Šumperk, kancelář 508.

Vytvořeno 10.9.2015 8:15:05 | přečteno 1348x | hrachovina
load