Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

S pásem i do obchodu za rohem?

Správná odpověď pro říjnovou Hru civilní ochrany zněla „Irák“. Výloha čistírny u hlavní pošty obsahovala mimo jiné foto z uprchlického tábora DOMEEZ, na jehož provozu se podílí organizace LÉKAŘI BEZ HRANIC.

S pohledem na foto a s četbou přiloženého textu byly spojeny různé myšlenky. Lidská moudrost praví, že vztek je špatný rádce. V listopadu není hezky při pohledu do jedné z vývěsek.  Jedná se o foto a text k vyspělé Evropě a za pár dnů jsou Vánoce. Jedenáctá otázka v tomto roce zní:“Při jaké rychlosti jízdy auta v obci jsou bezpečnostní pásy nejúčinnější ?“ To je dušičková otázka kvůli připomenutí, aby lidem, kteří podceňují pravidla bezpečné jízdy, nenosili jejich blízcí  o dušičkách věneček. Rekapitulace adres vývěsek civilní ochrany v Šumperku pro hledání odpovědi: výloha čistírny u hlavní pošty,  rozcestí Bludovská & Langrova a Husitská & Kozinova,  u prodejen Hruška na Uničovské a náměstí Republiky, výloha Olomoucká 2. Kdo chce, podobně jako jistá zvídavá dáma v říjnu, zajít před Silvestrem za odměnu do Kina OKO, nechť zkusí štěstí sdělením odpovědi do kanceláře 508 na náměstí Míru 1 v Šumperku.

Vytvořeno 13.11.2015 10:40:26 | přečteno 1146x | hrachovina
load