Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

S krajským štábem město komunikuje přes videokonferenci

Krizový štáb 1

Shrnutí nouzového stavu, distribuce ochranných prostředků, informace o odběru vzorků i jak mají úřady komunikovat s občany – to byly hlavní body videokonference Krizového štábu Olomouckého kraje s pověřenými obcemi, připojeni byli i hasiči, policie a hygienici.

Videokonference se účastnila 1. místostarostka Marta Novotná. Vedení obcí především zajímalo, zda se budou zveřejňovat počty nakažených pacientů koronavirem po jednotlivých obcích. To však není podle hejtmana Ladislava Oklešťka možné, nadále budou tedy zveřejňována čísla jen za oblasti obcí s přenesenou působností.


Krizový štáb 2


Vytvořeno 26.3.2020 15:09:09 | přečteno 447x | buchtova
load