Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozsáhlá rekonstrukce křižovatky Zábřežská – Vančurova

Od 1. června 2016 započne rozsáhlá rekonstrukce křižovatky mezi ulicemi Zábřežskou a Vančurovou a také vedlejší křižovatky s ul. Nerudovou. Rekonstrukce potrvá do konce srpna 2016. Obě místa budou uzavřena. Mimo provoz budou  i autobusové zastávky ve Vančurově ulici.

Z důvodu rozsáhlé rekonstrukce se celý prostor pro dopravu uzavře. Objízdné trasy povedou  ulicemi Havlíčkovou, Žerotínovou, Jesenickou a sousedními ulicemi. Autobusy budou jezdit ulicí Myslbekovou. Pro autobusy bude do srpna platit výlukový jízdní řád.

Kromě stavebních úprav křižovatek dojde k vybudování nových chodníků, pruhů pro cyklisty a nových osvětlených přechodů pro chodce s ostrůvky. Po dokončení rekonstrukce bude změněna přednost v jízdě – hlavní silnice nově povede po Zábřežské ulici, ulice Vančurova bude připojena kolmo. Rekonstrukci provádí firma Strabag za 7,2 milionů korun.

Vytvořeno 30.5.2016 10:28:15 | přečteno 1810x | hrachovina
load