Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Říjen 2012 a Magazín civilní ochrany


V pětici vývěsek civilní ochrany v Šumperku byl aktualizován obsah. Mimo jiné je tam odpověď na zářijové kolo HRY civilní ochrany. Odpověď může být, bohužel, zajímavá i pro muže a ženy z okolí Šumperka. Proto je uvedena i v této zprávě. Na telefonech 585 754 736 nebo 774 406 453 je možné si domluvit schůzku na adrese Poradna, M.R.Štefánika 20, Šumperk. Při schůzce třeba dojde k rozhodnutí o rázném skoncování s domácím násilím. HRA civilní ochrany v říjnu pokračuje otázkou. Při situaci civilní ochrany může dojít k nařízení režimu nouzového zásobování vodou. Jaká je v tomto případě norma množství vody na osobu a první den po vyhlášení režimu ? Odpověď je v některé vývěsce civilní ochrany – ul. Uničovská, ul. Bludovská, ul. Gen. Svobody (čistírna), ul. Husitská a nám. Republiky. Na sdělení odpovědi  se těší jiri.skrbek@sumperk.cz, 606 702  272, 583 388 508, nám. Míru 1 Šumperk.

Vytvořeno 15.10.2012 12:47:32 | přečteno 1363x | hrachovina
load