Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce úřadovny v ul. Jesenické pokračuje II. etapou

Úřadovnu v ul. Jesenické čeká II. etapa rekonstrukce, která potrvá do  25.9.2015. V rámci II. etapy dojde k rekonstrukci dalších prostor v budově úřadovny. Etapa je spojena se stěhováním odboru živnostenského a odboru strategického rozvoje, územního plánování a investic zpět do původních, nově zrekonstruovaných, prostor. Odbor životního prostředí se naopak stěhuje do provizorních prostor (do zasedací místnosti, III. patro, nová přístavba úřadovny, vchod z ulice Rooseveltovy). Tyto odbory budou pro veřejnost po dobu rekonstrukce dočasně uzavřeny. Omlouváme se všem občanům za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

V rámci druhé etapy se některé odbory, které prošly rekonstrukcí v rámci první etapy, přestěhují zpět na svá původní místa. Stěhování se týká především odboru živností a odboru strategického rozvoje, územního plánování a investic. Tyto odbory budou pro veřejnost dočasně uzavřeny. V rámci druhé etapy se přestěhuje do provizorních prostor odbor životního prostředí, jenž bude pro veřejnost na nezbytně nutnou dobu také uzavřen. Drobnější organizační změny budou provedeny také na odborech výstavby, školství a dopravy, na kterých se pracovníci v rámci odboru na čas sestěhují do společných kanceláří v rámci daného odboru.  Do provizorních prostor bude přemístěna rovněž pokladna. Vzhledem k poměrně rozsáhlým organizačním změnám jsou občanům na úřadovně k dispozici dvě pracovnice úřadu v bílém tričku s logem města. Pracovnice se pohybují po úřadovně denně v dopoledních hodinách kromě pátku. Občané se na tyto pracovnice mohou se žádostmi o informace, kde se jednotlivé odbory nacházejí, kdykoliv obrátit.

Rekonstrukce úřadovny probíhá ve třech etapách od června do konce listopadu 2015 a zahrnuje především výměnu všech oken ve staré budově, výměnu rozvodů vody, elektroinstalace a osvětlení. Rekonstrukcí projdou také chodby úřadovny, kde bude nová výmalba, zrekonstruované dveře a položí se nové podlahy. Před rozsáhlou vnitřní rekonstrukcí se budova dočkala také nové střechy a opravy části dvora. Rekonstrukce úřadovny prováděná firmou Experior s.r.o. přijde na 8,615 milionů korun. 

Vytvořeno 21.7.2015 14:12:04 | přečteno 1332x | hrachovina
load