Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Projekt manufaktura - textilnictví

Město Šumperk plánuje s polským městem Bielawa realizovat společný projekt týkající se historie textilnictví. V rámci tohoto projektu by měla v objektu bývalé Klapperothovy manufaktury v Šumperku vzniknout interaktivní expozice zaměřená na historii textilnictví.  V souvislosti s realizací projektu „Polsko- české spolupráce při přípravě plánů a dokumentace o společném projektu“ financovaného Euroregionem Glacensis vás prosíme o vyplnění krátkého dotazníku. Průzkumy budou prováděny na obou stranách hranice. Děkujeme za spolupráci.


Průzkum

Věk respondenta
věk:1. kde bydlíte?
bydliště:

2. Znáte textilní tradici vašeho města?
tradice:

3. Pracoval někdo z vaší rodiny v textilních továrnách ve vašem městě?
práce:

4. Mělo by existovat ve vašem městě památné místo k připomenutí textilních tradic (muzeum/výstava)?
památné:

5. Navštívili byste podobné muzeum v zahraničí?
návštěva:

Vytvořeno 18.4.2018 11:06:55 | přečteno 1790x | hrachovina
load