Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Projekt financování obědů sociálně slabým školákům

charitativni aukce

Nakupujte či prodávejte na www.charitativniaukce.cz  a podpořte projekt financování obědů sociálně slabým školákům. Potřebujete rozšířit okruh zákazníků? Chcete zpeněžit nepotřebné věci?  Není vám lhostejný osud sociálně slabších dětí? Nabídněte v charitativních aukcích dětské oblečení, šperky, knihy, elektroniku.

Na své si přijdou všichni, kdo se zabývají ruční výrobou a chtějí své produkty zpeněžit. Zapojit se můžou i firmy, které vyřazují techniku a nahrazují ji moderní. Sami si určíte, kolik procent z výtěžku aukce darujete Světýlku. Prodávající automaticky obdrží potvrzení o výši daru. Veškeré příjmy z prodeje jdou na transparentní účet a budou v tomto období použity na financování teplých obědů ve školních jídelnách pro sociálně slabé děti. Projekt pomáhá financovat obědy ve školní jídelně také pro sociálně slabé děti ve městě Šumperku. 

Vytvořeno 21.5.2015 10:56:15 | přečteno 922x | hrachovina
load