Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Premiéra

V nejvzdálenější vývěsce civilní ochrany od radnice v Šumperku byla poprvé zjištěna odpověď na aprílovou otázku HRY civilní ochrany. Jistý snaživec správně zjistil vadu textu v letáku o evakuačním zavazadle u Hrušky na Uničovské ulici.

Kdo uteče vyhraje, ale vítězství je podmíněno správnou výbavou, která pomůže přežít všechny trable evakuace.

Je dobré, aby v první středu v měsíci, při zkoušce sirén, si leckterý občan zavzpomínal, kde má založený leták obsahující seznam věcí do takového batohu či kufru.

Pohybem proti cukrovce. Při kochání se krásnými Jeseníky do úplné pohody patří karcinogenní vůně špekáčku.

Vernířovickým a dalším hasičům bylo již letos v lese velmi teplo. Otázka zní. V jaké vzdálenosti od lesa je možné rozdělat oheň ? 

Odpověď lze nalézt ve vývěskách civilní ochrany. Jedna je již uvedena a další jsou: Hruška na okraji náměstí Republiky, křižovatky na Bludovské a Husitské, a je to také výloha čistírny u hlavní pošty. Na odpovědi je připravena krabice v kanceláři č. 508 šumperské radnice.

Ing. Jiří Skrbek
bezpečnostní rada
Vytvořeno 23.5.2014 9:16:33 | přečteno 1108x | hrachovina
load