Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pošta Šumperk 2 zahájí provoz od 1.1.2020 v budově vlakového nádraží

Z důvodu plánované rekonstrukce přednádraží došlo k 31.12.2018 k ukončení provozu pošty Šumperk 2 v ulici Jesenické u nádraží. Od nového roku 2019 jsou pro klienty pošty Šumperk 2 zásilky k vyzvednutí, důchody a odnosné zásilky uloženy na poště Šumperk 1 v ul. gen. Svobody. Česká pošta intenzivně jedná se Správou železniční dopravní cesty Olomouc o možnosti přestěhovat poštu Šumperk 2 do prostor v budově vlakového nádraží v prostoru bývalé restaurace. Pošta by zde měla fungovat od 1. ledna 2020.

„Veškeré činnosti a služby pro naše klienty, které byly prováděny na poště Šumperk 2, bude za ni zajišťovat hlavní pošta Šumperk 1, gen. Svobody 100/13, Šumperk. Na poště Šumperk 1 mají klienti z pošty Šumperk 2 uloženy oznámené zásilky k vyzvednutí, důchody a odnosné zásilky. Pošta Šumperk 1 je v tomto období personálně posílena o zaměstnance z pošty Šumperk 2,“ sdělil manažer České pošty, pobočka Šumperk, Kamil Svačinka. Otevírací doba pošty Šumperk 1 je pondělí až pátek 8:00 – 18:30 hod., v sobotu 8:30 – 11:30 hod., telefon: 954 278 701.

Česká pošta intenzivně jednala se Správou železniční dopravní cesty Olomouc o přestěhování pošty Šumperk 2 do prostor v budově nádraží ČD Šumperk, v současné době probíhají přípravné práce pro přestěhování pobočky pošty do budovy vlakového nádraží. Předpokládaný termín otevření pošty Šumperk 2 v prostorách nádraží ČD Šumperk je plánován od 1.ledna 2020. „Snahou České pošty, SŽDC Olomouc a vedení města Šumperka je otevřít poštu v této lokalitě co nejdříve. Pošta Šumperk 2 pak bude opět zajišťovat veškeré současně poskytované služby klientům. Omlouváme se všem klientům pošty Šumperk 2 za vzniklé problémy a komplikace,“ doplnil Svačinka.


Vytvořeno 7.6.2019 9:30:44 | přečteno 5662x | hrachovina
load