Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poskytovatelé sociálních služeb se představili na Veletrhu

KP

V úterý 20. května se v parku Sady 1. máje uskutečnil již druhý ročník Veletrhu sociálních služeb. Na veletrhu se představili poskytovatelé sociálních a navazujících služeb v Šumperku a okolí. Návštěvníci si zde mohli nechat změřit krevní tlak, hladinu glykemie, vyzkoušet si resuscitační techniky či si nechat zjistit krevní skupinu. Odpoledne bylo doplněno kulturním programem, o který se postarali samotní uživatelé sociálních služeb.

Na veletrhu představilo své služby celkem 20 poskytovatelů sociálních a navazujících služeb v Šumperku a okolí. Více informací o nabídce poskytovatelů sociálních služeb naleznete zde.

Veletrh sociálních služeb se uskutečnil v rámci Projektu „Rozvoj procesu komunitního plánování sociálních služeb v Šumperku“, který navazuje na předešlý projekt realizovaný v letech 2005-2007. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

přehlídka poskytovatelů soc  služeb

Ing  Skálová, vedoucí odboru sociálních věcí, který je organizátorem Veletrhu

místostarosta Zapletal zahajuje Veletrh

ukázka resuscitačních technik

návštěvníci si mohli nechat zjistit krevní skupinu

Vytvořeno 22.5.2014 9:44:52 | přečteno 1269x | hrachovina
load